بسم رب الشهدا والصدیقین

پاک گیجم. مکث زیادم روی صفحه کلید؛ غم غروب جمعه از بار عصیان و نسیان و کوتاهی هایم و قصور آنهایی که از خودم هستند!! از آنهایی که از خود اند فریاد. و از خواب سنگینمان بیداد!! بپذیریم ظلم کردیم. ظلمتُ نفسی و ظلمتُ به امامی و اسلامی و شهدایی که همیشه منتظر رسیدن بهار امت اسلام بودند و در بیم و امید شبهای عملیات نیم نگاهی به افق روشن اسلام داشتند و برای کامیابی نهایی امت اسلام در عصر ظهور به خط می زدند و در خون خودشان می غلتیدند. یا صاحب امان!

وقتی شبیه فاطمه لبخند می زنی
بر چینی شکسته دل بند می زنی
من غرق خوابم، تو برای ظهور خویش
هر صبح جمعه، رو به خداوند می زنی
بعد از زیارت نجف و کربلا و طوس
حتما سری به فکه و اروند می زنی.

 و ما انگار نه انگار! نه بهاری. نه شکوفه ای. نه جوانه ای. نه لباس عیدی. گویا فراموشی تاریخ تلخمان و فریاد تاریک وسواس الخنّاس رغبتمان رو به ظفر گشته! عشقمان حاشیه های مزخرف است. دنیا چون کرم کراک ما را از پا انداخته! نه اراده ای، نه حرکتی نه نهضتی و تو هم خوابی اسرافیل!! بده صور را به دستم تا بدمم به گوش مدعیان و بشویم غبار غفلت کلیشه از روی سایت ها و خبرگزاری ها و رسانه ی مرگ گرفته مان. تیتر پر رنگ روز خشم ملت مسلمان مصر علیه فراعنه در سایت های کشورمان: "مردم، مهدی را با شعار مرگ بر منافق از جشن تولد ندا آقا سلطان! ندای آقای سلطان! یا همان صدای آقای شاه! یا بهتر بگویم پیراهن عثمان سلطنت طلبان! که بر سر قبرش در حال فوت کردن شمع تولد به نیابت از ندا بود، فراری دادند و در حالی که فرار می کرد فریاد می زد جگرم! تولدت مبارک! " بنده خدا سر پیری یاد دوران ریاست بنیاد شهیدش افتاده! فهما کجای مجلس نشسته اند؟! ندا؟ ندای بی بی سی انگلیسی؟ کجایی فتنه؟ کجایی طوفان بیداری؟ ما آمدیم لب ساحل تا با تو صفا کنیم که یاد آبتنی و برنزه کردن پوستمان افتادیم و آخر سر در آرامش ساحل آفتابی خوابمان برد. .
و اما غیرت.! می دانید چیست؟ می شناسیدش کیست؟
با غیرت آن پاسداریست که در فرودگاه اهواز بمب هواپیمایی که قرار بود خاتمی ساده لوح ما را بفرستد هوا، از باند انداخت بیرون و خودش زخمی شد. تو بر خلاف ادعای بی بی سی نشان دادی جان مردم برایت مهم است. حتی به قیمت جان خودت! ولی نفهمیدیم خاتمی چگونه فهمید باید هواپیمایش را عوض کند! یاد 30 شهید بسیجی افتادم که دست خیانت بعضی خودی نماها هیچ وقت آنها را معرفی نکرد. یاد خواهر 16 ساله ام افتادم که روز عاشورای پارسال به جرم دفاع زبانی از ولایت فقیه نصف تنش در سطل آشغال شعله ور سوخت. یاد عکس تیکه تیکه امام. یاد خواهر بی معجرم در کربلا، نه! در خیابان انقلاب. یاد خیمه های سوخته نینوا، نه! در میدان ولیعصر. یاد جیغ ابلیس که به حضرت ماه فحاشی می کرد. یاد خواص بی یک خاصیت و یاد حبه سیر که اطبا می گویند 70 خاصیت دارد! یاد عکس شهیدان جنگ که به رنگ سبز آزین شده بودند. شاید نقاش! می خواسته تزیینش کند واقعا! چون زیباتر شده بود. این هم یک سبک است. سبک نمک خور نمکدان شکنیسم. شهدایی که نگذاشتند همین فتنه گرها با صدام فامیل بشوند! فهما کجای مجلس نشسته اند!؟ همه از ذهنم گذشت، اما از بازتاب این همه ظلم چیزی یادم نیامد. ولی هرچه بخواهی صحنه مردن ندا، خبر محاکمه کهریزک، فحاشی مخملباف، جایزه مجاهد خلقی قبل انقلاب و روشنفکرترین زن ایران بعد انقلاب در مجمع صهیونیستی، فریاد صدای امریکا، قرار تظاهرات سبزها در کجاآباد تهران و . .
کلا مایه افتخار است که صدا و سیمای ما، سایت های مدعی مثل فارس عزیز، رجای عزیز، مهر عزیز، وبلاگ های فرزندان انقلاب و مخصوصا از وبلاگ خودم نفسی در نمی آید. در برابر این همه گستاخی ماهواره ها! چه کسی برود خبر سوتی هفتاد و چهارم مشایی را بازتاب بدهد؟ چه کسی برود علت استعفای شانصد روز قبل هوشنگ خان از کابینه را موشکافی کند؟ چه کسی بیاید چشمان جهانبین در و دیوار شهر را اثبات کند؟ خبر مزایده پژو دکتر پس چه؟ یکی باید صرفا جهت اطلاع به 70 میلیون نفر بگوید که امروز در همایش مدیران صنعت دستمال کاغذی شهرستان جعفرآباد علیا 15.5 نفر خواب بودند! علت باز شدن پر یامین پور و هدایت ایشان به خارج سیما اصلا مهم نیست، مهم این است که سری جدید برنامه دیروز امروز فردا پر از گل و بلبل است و هر دفعه 6 تا مهمان و هر کدام به مدت 5.5 دقیقه فرصت صحبت دارند! چه موضوعاتی! چه چالش برانگیک و خُنُک! یک بچه بسیجی را نتوانستید تحمل کنید! آقا نادر را یادتان نرود ها! اتفاقا برنامه آبادانش بهانه خوبی است!
بابا هر چیز جای خودش! هر موضوعی به یک اندازه ای اهمیت دارد! برای ما خبر حضور در بهشت زهرا همان قد مهم است که امت اسلام بعد 30 سال در مصر دارند فریاد آزادی می زنند!
امام امت! همچون روز رحلت ملکوتیت آرام و مطمئن باش، چون فرزندان انقلابیت فراموش نکرده اند که تقویت هسته های مقاومت در سراسر دنیا به عهده شان است و هر ملتی بخواهد خودکامگان را سرنگون کند، ما از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم، بلکه دریغ می ورزیم! یاد جنگ 33 روزه بخیر وقتی خبرنگار شبکه بین المللی خبر در حالی گزارش جنگ نفسگیر حزب الله را می داد که کودکان در پشت زمینه تصویر در حال بازی بودند. قدر همانم ندانستیم و حالا . . استغفرالله. آقایان مدیر خبری صدا و سیما این چه وضع پوشش است که در کل این کشورهای عربی پوشش قابل ملاحظه ای نیست و ما مجبوریم ببینیم الجزیره چه بلغور می کند تا ما هم همان را بگوییم؟! ملت ایران نروید یک وقت بی بی سی ببینیدا! چون آنها غیر حرفه ای اند! مشکلتان چیست؟ بودجه کم دارید؟ راهتان نمی دهند؟ این همه بچه بسیجی دل قرص حاضرند بروند از روی اهرام ثلاثه هم که بگویید از مردم مصر تصویر باز بگیرند. آقایان مدیر ناخطباز و کاملا فی سبیل الله سایت ها و خبرگزاری ها به من توضیح بدهید این وضع افتضاح خبررسانی از دنیای اسلام و تحولات سریع به چه علت است و نسبت شما با این اتفاقات باید چگونه باشد و الان چیست؟ وقتی فراعنه شکم گنده عیاش هر نوع کمک مالی و تبلیغاتی از رهبران "فهُم لایرجعون" فتنه می کنند، یعنی امید دارند شیخ بی سواد بتواند انقلاب امام زمان را سرنگون کند! پس چرا زمانی که فرعون در حال غرق شدن در نیل است، ما داریم خبر فرار شیخ را از سر قبر ندا مخابره می کنیم؟ البته برای انجام فریضه یک لینکی می زنیم. حرکت رو به جلو بوده ولی من از رسانه ها توقع بیشتری دارم. چرا ملت ما باید به خاطر بی خیالی و زمان نشناسی آقایان رسانه ای هزینه بدهند؟ چرا حلقه بسته گروه های مختلف رسانه ای نباید برای ما که دغدغه اسلام و نظام داریم باز باشد؟! می ترسید سانسور دیدارهای آقا را برداریم؟
 دوستان سایبری اگر می خواهید کاری بکنید بسم الله. در بیایید از حاشیه های کشنده. اسلام نیاز به مدد یاران دارد. از همه زخم های زبان تندم معذرت می خواهم ولی واقعیت است.


خبر آمدنت می رود شهر به شهر
مردمان یمن و تونس و مصر
مردمان اردن
همه عالم به تمنای تو برخاسته اند
شور و حالی برپاست
وعده ات نزدیک است.
انشاءالله


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

دوربین های مدار بسته خرید و فروش و رهن و اجاره میراث شهر بازی های دیجیتال دختـــر کـوهستــــان عشق ابدي ساخت استخر و عایق بندی استخر دبیرستان شهید غفاری 1 دانلود تحقیق شرکت خدماتی عصرویرا در اصفهان